loader

Sevil Yavuz Kurumsal Danışmanlık

Sevil Yavuz Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri

Türkiye‘nin ilk çocuklar için çalışan ekibi olarak sadece çocuklar ve aileler için çalışıyor, Onların ruhunu biliyor, kalplerine dokunuyoruz.

Sevil Yavuz Kurumsal Danışmanlık ekibi olarak biz aile ve çocukların ilgilerini, ihtiyaçlarını ve karar alma süreçlerini psikolojik olarak analiz ederek aile ve çocuk dostu projelere imza atmakta, markaların sektördeki itibarını yükseltmekte ve pazardaki paylarını arttırmaktayız.


Yıllardır P& G, Kale Holding A.Ş, Çilek Mobilya, Prima gibi markalarla projeler geliştiren Sevil Yavuz, özellikle firmalara ve iletişim ajanslarına çocuk ve ailelerle ilgili projelerde pedagojik danışmanlık sunmakta ve uzman ekibi ile bu projelerin hayata geçirilmesine destek olmaktadır.

Pazarlama stratejilerini ve psikoloji alanındaki uzmanlığımızı birleştirerek doğru analizler yapıyoruz!
Sevil Yavuz, alanındaki bilgilerinin yanı sıra Londra’da Marketing, Advertising and Public Relations eğitimleri almıştır. Bir eğitimci, bir psikolog, bir yazar, bir akademisyen, bir PR’cı olarak tüm alanlardaki bilgi ve deneyimini birleştirerek çok yönlü olarak piyasayı analiz etmekte, markaların hedef kitleye ulaşması konusunda aile ve çocuk psikolojisini analiz ederek firmaların nokta atışı stratejiler belirlemelerine destek olmaktadır.


Eğer siz de hedef kitlenizi doğru analiz ederek doğru kararlar alıp, marka itibarınızı ve sektördeki karınızı etik kurallardan ödün vermeden yükseltirken, sektörde aile ve çocuk dostu bir marka olarak konumlandırılmak istiyorsanız  Sevil Yavuz Kurumsal Danışmanlık ekibi olarak bunu gerçekleştirmek için buradayız.

Türkiye’nin ilk Çocuklar için çalışan ekibi olarak şu alanlarda hizmet veriyoruz ;


-Çocuk Markalarına ve Ajanslara Kurumsal Danışmanlık,
-Kurumsal Kimlik Geliştirme
-Marka İtibarı Yönetimi
-Marka İletişimi
-Sosyal Sorumluluk Projeleri
-Marka Projelerine Uygun İçerik Üretimi
-Sosyal Medya İletişimi
-Seminer ve Atölye Çalışmaları
-Eğitimler
-Blogger Etkinlikleri
-Çeşitli Organizasyon ve Toplantılar
-Ürün Lansmanları
-Basın Bülteni
-Uzman Onayı (“Bu Marka’yı Sevil Yavuz öneriyor” şeklindeki uzman tarafından markanın aile ve çocuk psikolojisine ve gelişimine faydasının onaylanması)
-Boyama Kitabı, Etkinlik Kitabı Tasarlanması
-Çocuk Gelişimi ve Psikolojisine Yönelik Kitapçık ve Dergi Hazırlanması ve İçerik Danışmanlığı
-TV Projelerine Danışmanlık

Referanslar

-    P&G
-    Bursa Kebap Evi
-    R&B
-    THY
-    Algida
-    H &M
-    Prima
-    Orkid
-    Braun
-    Duracell
-    Çilek Mobilya
-    Kale Holding

P & G Procter & Gamble Pedagojik DanışmanlıkKale Holding A.Ş. Pedagojik EğitimÇilek Mobilya Aile EtkinlikleriRDB CG Reklam Şirketinde THY Projesinde Danışmanlık  

 Algida logoTurkish Airlines - Globally Yours!

Bursa Kebap Evi Bayilik ve Bayilik Şartları