loader

Online Randevu Başvurusu!

Randevuya Gelmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

1.  Merkezimiz Hafta içi ve Hafta sonu Cumartesi veya Pazar günü açıktır.  Randevularınızı 0545 788 81 52’nolu telefonu arayarak alabilirsiniz. Telefonla ulaşamadığınız da randevu talebinizi “Online Randevu al” formu doldurarak da bildirebilirsiniz. Teyit için aramamızı bekleyiniz.

2. Randevu ücreti çocuğun yanında alınmadığından görüşme öncesi nakit olarak alınmaktadır.

3.  48 saat önce iptal edilmeyen randevuların ücreti alınmaktadır. Lütfen randevunuzu teyit etmeden önce programınızı kontrol ediniz!

4. Ayrıca randevu saatine gecikildiğinde gecikilen zaman telafi edilememektedir. Bu nedenle ulaşım bilgilerini kontrol etmenizi ve İstanbul trafiğini göz önünde bulundurarak randevularınıza tam saatinde gelmenizi rica ediyoruz.

5. Görüşmeye gelirken çocuğunuzla birlikte çekindiğiniz güncel bir aile fotoğrafınızı veya fotokopisini dosyanızda koymak için getirmenizi rica ediyoruz.

6. Amacımız merkezimize gelen her çocuğun kendini problemli değil, özel olduğunu hissetmesini sağlamaktır. En önemlisi onda problem olduğu için değil, tüm aile dinamiklerinde problem olduğu için burada olduğu mesajını vermektir. Bu nedenle;

-     Çocuğunuz 12 yaşından küçükse şu şekilde açıklama yapınız: "Seninle Aileyi Mutlu Etme Merkezine”  gideceğiz.  Orada Oyun Ablası seninle oyunlar oynayacak, seninle ve bizimle sohbet edecek" diyebilirsiniz.

-     Çocuğunuz 12 yaşından büyük ise “Bazı dönemlerde insanlar birine danışmaya ihtiyaç duyar, sende şuan yaşadığın zorluklarla ilgili danışabilir, destek alabilirsin”, veya “Tüm aile olarak iletişimizi artırmak ve ilişkimizi düzeltmek için destek almaya gidiyoruz” gibi bir açıklama yapabilirsiniz. Genel olarak “Pedagog veya psikologa gidiyoruz” demek yerine sana bu konularda destek olacak “bir uzmana gidiyoruz” demeniz yeterlidir.


7. Bu süreç içinde kesinlikle telefonla veya e-mail ile danışmanlığa devam edilmemektedir. Tüm görüşmeler merkezde yüz yüze yapılmaktadır.

 

Eğer telefonla bize ulaşamazsanız randevu talebinizi bu formu doldurarak bildirin. Size geri dönebileceğimiz e-mail adresinizi ve telefon numaranızı mutlaka yazınız. Teşekkürler...

 

Lütfen 2 gün içinde aranmazsanız tekrar telefonla ulaşarak randevunuzu alınız.
 75383